منتشر شده در: بخش فارسی خبرگزاری دولتی روسیه (اسپوتنیک)

بازنشر در: پایگاه خبری نامه نیوز / پایگاه خبری کاوش / رومه تعادل / مستقل آنلاین / مجله خواندنی‌ها

ترجمه به انگلیسی و بازنشر: en24-news

روز گذشته وزارت خزانه داری آمریکا، محمد جواد ظریف، وزیر خارجه ایران را در لیست تحریم های این کشور قرار داد.

ظریف در واکنش به این تحریم ها اعلام کرد که دلیل اصلی ایالات متحده برای قرار دادن من در لیست تحریم‌ها این است که من  سخنگوی اصلی ایران در جهان» هستم. آیا حقیقت اینقدر دردناک است؟ از آنجا که من هیچ دارایی یا منفعتی در خارج از ایران ندارم این تحریم بر من یا خانواده‌ام هیچ اثری ندارد. متشکرم که مرا چنین تهدید بزرگی برای پیاده کردن اهداف و برنامه‌های تان قلمداد می‌کنید."

مجتبی جلال زاده پژوهشگر، کارشناس مسایل بین الملل و ت های آمریکا در تعامل با ایران در این خصوص به خبرگزاری اسپوتنیک گفت:

تحریم محمد جواد ظریف یعنی تحریم گفتگو و مذاکره و خلاف گفته های پیشین رئیس جمهور آمریکا و پمپئو، وزیر خارجه آمریکا مبنی بر آمادگی مذاکره بدون پیش شرط با ایران است و نشان دهنده ت یک بام و دو هوای آمریکا در قبال جمهوری اسلامی ایران است.

ادامه مطلب

Iran and Russia – Middle East Actors

ایران و روسیه – بازیگران مطرح خاورمیانه

America must pay for its irrational decisions

تحریم ,آمریکا ,  ,ظریف ,های ,جواد ,در لیست ,گفتگو و ,وزیر خارجه ,محمد جواد ,ایران است ,یعنی تحریم گفتگو

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دبیرستان غیر دولتی فرهنگ (متوسطه اول) ارادتمندان استاد شجاعی(نون .شین) تصاویر شخصی حسن سارانی نیمۀ روشن وجود من وبلاگ مطالب خواندنی شرکت طراحی سایت آریا کیان سی گل سنگرگاه سایبری آموزش تاتو بدن